S čím pracujeme

Pro svou práci používáme výhradně originální produkty těchto čtyř českých i zahraničních značek.

Nobilis Tilia
Společnost Nobilis Tilia se zabývá výrobou aromaterapeutické kosmetiky a vzděláváním v oboru aromaterapie již od roku 1994. Zásadami výroby jsou rukodělná práce, odmítání živočišných surovin a pokusů na zvířatech, maximální využití surovin z ekologického zemědělství (BIO), výroba bez syntetických a konzervačních látek, kdykoliv je to možné, vlastní pěstování a sběr některých rostlin.Výrobky neobsahují parafín, vazelínu, ani jiné ropné produkty či silikony. Bioaktivní látky kosmetických produktů Nobilis Tilia působí velice příznivě na zlepšení celkového stavu, vzhledu a fyziologických funkcí pokožky.
Pacifika
Společnost Pacifika Vám přináší velice kvalitní kosmetické produkty, masážní oleje, tělové peelingy a další produkty pro péči o krásu těla z ostrovů Fidži ležících uprostřed Tichého oceánu.
Produkty Reniu a Pure Fiji, jejichž základem je extra panenský kokosový olej s květinovými výtažky pro vyživu, hydrataci a zkrášlení pokožky a vlasů, v sobě skrývají tradiční recept na krásu – extra panenský kokosový olej který je jedním z nejbezpečnějších a nejefektivnějších hydratačních produktů přírody, protože během lisování za studena neztrácí přirozený vysoký obsah přírodních antioxidantů v podobě vitamínů A, C a E. Navíc se svým složením velmi podobá lidské pokožce, která jej díky tomu velmi dobře snáší a nereaguje alergicky. Vitamín A podporuje obnovu buněčné struktury vrchní části kůže, takže zpomaluje její stárnutí a spolu s vitamínem C stimuluje tvorbu kolagenu. Pokožka tak zůstává déle jemná, pružná a vláčná. Vitamín E pomáhá zrychlit hojení kožních vad a poškození jako jsou spáleniny, vrásky, jizvy, ekzémy či třeba jaterní skvrny a celkově zklidňuje a zlepšuje stav pleti. Pure Fiji přináší to nejlepší z těchto tradičních směsí pro dnešní přírodní koupele a péči o tělo. Objevíte intenzivní hydratační tělové oleje, krémová kokosová mléka, vyživující ruční mýdla a peelingy s krystalky cukrové křoviny, které rozzáří vaši pleť a dodají jí mladistvý a přirozeně krásný vzhled.
Original Atok – AromaTerapeutická Olejová Kosmetika
Značka Original ATOK prezentuje vysoce kvalitní AromaTerapeutickou Olejovou Kosmetiku určenou pro profesionální i domácí použití. Je to kosmetika nabízející komplexní systém přirozené péče o celé tělo.Jedná se o „živé“ přípravky čistě přírodního charakteru nebo s nezbytným minimem přídavných látek, které umožňují například emulgaci u krémů, případně oddalují oxidaci. Nelze je proto vyrábět do zásoby a skladovat by se měly v chladničce, podobně jako potraviny. Nároky na výrobu a skladování preparátů jsou však mnohonásobně vyváženy jejich kvalitou a účinky. Obsažené bioaktivní látky pokožku ošetřují zcela fyziologicky a šetrně, bez narušení jejího ochranného filmu. Rostlinné a éterické oleje tvořící základ kosmetiky Original ATOK díky nízké molekulární hmotnosti mohou pokožkou pronikat hluboko do těla a pozitivně ovlivňovat řadu tělesných funkcí. Éterické oleje, kromě účinků na fyzické tělo, přinášejí také uvolnění, radost a psychickou pohodu. Dále tato značka prezentuje i čisté éterické a rostlinné oleje, kosmetické suroviny a potravinové doplňky. Jde především o rostlinné suroviny nabízející široké uplatnění při tvorbě vlastních aromaterapeutických specialit. Nejoblíbenějšími produkty této řady jsou bezesporu éterické oleje – vysoce účinné vonné látky získané ze siličnatých rostlin. Můžeme je využít k inhalaci či přípravě individuálních receptur pro koupele, masáže či rozličné způsoby péče o pokožku. Další významnou součástí řady Original ATOK jsou rostlinné oleje, másla a olejové maceráty. Používáme je jako základní kosmetické prostředky samostatně nebo jako tzv. nosiče pro éterické oleje.