Masáž

Masáž je speciální procedura, kdy působením speciálních masérských hmatů ovlivňujeme hlavně zdravotní stav organismu. Při masáži dochází především k uvolnění svalstva celého těla, odstranění různých spasmů, rozpohybování lymfy, aktivaci meridiánových drah v těle apod. Používané oleje zajistí péči o pokožku těla.

masáže Náchod

Pravidelnou masáží snižujeme nahromaděné napětí, staženým bolavým svalům navracíme zpět jejich pružnost a tím nastává kýžená úleva.
Po masáži se cítíme mnohem spokojenější, pozitivnější a máme více energie.
První z pozitivních účinků spočívá ve zlepšení prokrvení masírované části, tím se urychluje přísun kyslíku a živin, současně dochází ke zvýšenému odplavování odpadních látek zadržovaných ve svalech.
Masáže urychlují celkovou regeneraci organismu. Kromě fyzického působení mají také velmi blahodárný vliv na naši mysl. Dochází k celkovému uvolnění, odstranění únavy a stresu, který je v dnešní hektické době mnohdy příčinami ztuhlého a bolavého svalstva, zejména v oblasti šíje a ramen.
Masáž normalizuje kožní napětí, zlepšuje prokrvení masírované oblasti, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest. Velmi významné je ošetření svalů, které podle zaměření hmatů může být relaxační nebo naopak tonizující.
Těšíme se na Vaši návštěvu v našem studiu Masáže Náchod.