Naši maséři

Naši maséři

Daniela Krynková se již přes 15 let zabývá aromaterapií a s ní související fototerapií, přírodní kosmetikou a zdravým životním stylem, zahrnující vše od jógového životního stylu přes výživu a relaxační i cvičební metody.
V letech 2000-2002 jsem vystudovala Institut aromaterapie (jehož zřizovatelem a odborným garantem je Asociace českých aromaterapeutů) a můžu užívat titul – profesionální aromaterapeut. Tato škola zásadním způsobem změnila můj pohled na péči o člověka, jak v tělesné, tak v psychické oblasti. Mám svoji vlastní zavedenou masérskou a kosmetickou praxi a stále se vzdělávám a studuji na seminářích a workshopech předních světových fytoterapeutů a aromaterapeutů a seminářích zaměřených na péči o tělo a krásu duše.
Moje vlastní praxe mně nejednou přesvědčila, že rostlinné i éterické oleje působí na člověka účinně a zároveň velice jemně, jsou nenásilnou metodou harmonizace organizmu a zároveň perfektně pečují o pokožku těla. Nemalé zkušenosti v oblasti aromaterapie mě dala práce s těhotnými a novými maminkami, i dvě vlastní těhotenství. Obrovskou zkušeností bylo i mé působení jako wellness manager na horském čtyřhvězdičkovém hotelu.
Pro propagaci aromaterapie pořádám přednášky, masážní kurzy a akreditovaný kurz Základy aromaterapie

Milan Krynek se specializuje se především na klasické masážní techniky, sportovní masáž, a péči o záda a páteř pomocí Dornovy metody. Tato metoda je jednoduchý manuální způsob, jak pomoci klientům při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech. Vyrovnává rozdílnou délku dolních končetin, posuny obratlů, problémy se všemi klouby, skoliotické vybočení páteře, posuny kostrče a s tím související neplodnost a další potíže pohybového aparátu.
Dále je akreditovaným lektorem Nordic walking, vede pobytové kurzy NW, pořádá kurzy ReiKi, je terapeutem Reconnection.